Hej :)
To jest mój pierwszy blog z miniaturkami.
Może być mały problem z ortografią ponieważ klawiatura w moim telefonie poprawia to co piszę ;-;
Sami rozumiecie.
Blog póki co jest w remoncie jakby co.
Ps. Jutro albo dzisiaj powinna być miniaturka Harrymione albo Dramione.
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz