poniedziałek, 16 listopada 2015

Notka niebawem!

Cześć  znowu :) chciałabym ogłosić koniec remontu bloga.
Dzisiaj niemogłam dodać notki ponieważ nauka i muzyka.
Miniaturka ujawni się niebawem.
A jaki typ miniaturki....
To niespodzianka :)
Dabum tsss Xd
Do zobaczenia
Ps. Mam też drugiego bloga. Zajrzyjcie :)
[Link] właśnie ujawniła się tam moja pierwsza w życiu miniaturka!

niedziela, 15 listopada 2015

WItajcie :)

Hej :)
To jest mój pierwszy blog z miniaturkami.
Może być mały problem z ortografią ponieważ klawiatura w moim telefonie poprawia to co piszę ;-;
Sami rozumiecie.
Blog póki co jest w remoncie jakby co.
Ps. Jutro albo dzisiaj powinna być miniaturka Harrymione albo Dramione.